poniedziałek, 26 listopada 2012

Pamiątkowa szprychówka na setną masę z rabatem do sklepów i serwisów rowerowych!

Jesień już głęboka, zimno, wietrznie, i rowerzystów jakoś mniej na ulicach... Czyżby to zapowiedź rowerowego snu zimowego? Czy zakończyliście już sezon na ten rok i odwiesiliście rowery na przysłowiowy kołek z myślą o wiośnie? Czy w głowie Wam tylko gwiazdkowe prezenty? A może właśnie szykujecie się do zimowych eskapad w teren? Mamy coś dla Was!

Z okazji 100. Poznańskiej Masy Krytycznej wydamy 100 jubileuszowych szprychówek (czyli wkładanych między szprychy, zalaminowanych kartek z okolicznościowym awersem oraz nadanym numerem identyfikacyjnym). Jest to kolejna okolicznościowa szprychówka masowa; pierwsza upamiętniała 5. urodziny Masy, kolejna - pierwszą Nocną Masę w Poznaniu.

Szprychówka ta będzie nie tylko pamiątką z udziału w jubileuszowej Masie i ozdobą Waszego roweru. Uprawnia ona jednocześnie do rabatów w wybranych, dobrych sklepach i serwisach rowerowych w Poznaniu. Chcemy, abyście mogli zakupić części w danym sklepie i od razu dokonać w nim koniecznej wymiany, jeśli jest ona Wam potrzebna. Sklepy położone są w różnych częściach miasta, tak żeby sklep i serwis był blisko Waszego domu.

Jeśli przyjedziecie na jubileuszową Masę Krytyczną w Poznaniu i dojedziecie z nami do końca trasy, zyskacie niepowtarzalną szansę na zdobycie tego cennego rowerowego kuponu rabatowego! Dzięki niemu kupicie świetne prezenty dla Waszych bliskich, zrobicie przeglądy i przygotujecie rowery do nowego sezonu, wymienicie części zużyte w trakcie błotno-śnieżnych wypadów :)

Szprychówka jest ważna od 1 grudnia 2012 roku do 31 marca 2013 roku.

Rabat przysługuje na:
  • zakupy na całość asortymentu w sklepie zarówno stacjonarnym, jak i internetowym (jeśli dana firma takową sprzedaż prowadzi) w wysokości 10 %,
  • wszystkie usługi serwisowe - w wysokości 10 %.
Przy zakupie w sklepie stacjonarnym należy okazać szprychówkę; przy zakupie w sklepie internetowym należy wpisać numer widniejących na szprychówce.

Lista naszych partnerów, czyli sklepów i serwisów rowerowych uczestniczących w naszej akcji:


Bicykl Z. Obiegała
os. Jana III Sobieskiego paw.2 przy bl.26, Poznań


Bike Park s.c.
ul. Św. Wojciech 2/9, Poznań


Biketop
sklep nr 1 - ul.Głogowska 277/279, Poznań;
sklep nr 2 - ul.Dąbrowskiego 449a, Poznań


Bike Inc.
ul. Opolska 11, Poznań


"Kastor-Bike" s.c.
sklep nr 1 - os. Powstań Narodowych 10, Poznań
sklep nr 2 - ul. Piekary 22/23, Poznań


MaxBike
Promienista 118, Poznań


Między szprychami
ul. Kwiatowa 11/1a, Poznań


One More Bike
Bukowska 82/84, Poznań


P.H.U. Radi Sport s.c.
ul. św.Czesława 14, Poznań

1 komentarz:

  1. Hej, a zastanawiałaś się podczas tych 5 lat istnienia Twojego sklepu internetowego nad kampanią google adwords? Ja osobiście korzystałam z usług adwords wrocław i jestem bardzo zadowolona, przyniosło mi to wielu nowych klientów, w tym takich, którzy zostali na dłużej ;)

    OdpowiedzUsuń